Czy kierownik powinien spotykać się z nami po pracy? Rozmawiam z Piotrem Tracichlebem o budowaniu dobrej atmosfery w pracy

Automatyczny Podcast
Automatyczny Podcast
Czy kierownik powinien spotykać się z nami po pracy? Rozmawiam z Piotrem Tracichlebem o budowaniu dobrej atmosfery w pracy
Loading
/

Wierzę, że dobro i karma wraca - zostań Patronem, wspieraj i rozwijaj Automatyczny Podcast

Automatyczny Podcast to projekt zupełnie darmowy, który sprawia mi niesamowitą frajdę i radość zwłaszcza wtedy, gdy otrzymuję od słuchaczy wiadomości z podziękowaniami – to dla mnie bardzo dużo znaczy. 

Jednak w życiu rachunki za prąd i wodę kosztują, a do tego jeszcze od czasu do czasu warto coś zjeść – dlatego pracuję zawodowo i nie zawsze jest okazja i możliwości na przygotowanie kolejnego odcinka na czas. Chciałbym publikować częściej niż raz na 2 lub 3 tygodnie. Wierzę, że znajdą się osoby, dla których Automatyczny Podcast jest interesującym i wartościowym kącikiem w przestrzeni Internetu i zdecydują się na wsparcie.  Ta pomoc pozwoli zlecić część najbardziej czasochłonnych prac, czyli montaż audio i video, edycja grafik, publikacja odcinków, prowadzenie strony tej strony WWW. Dzięki temu będę mógł przygotowywać jeszcze lepsze treści oraz publikować częściej. 

Możesz mnie wspierać już od 5 zł. Zobacz co oferuję w zamian za wsparcie. Sam jestem patronem innych projektów, bo wiem ile znaczy przygotowanie wartościowych treści dla innych i w ten sposób okazuje wdzięczność na poświęcony czas przez autora.

Mój profil autora znajdziesz na Patronite pod adresem: patronite.pl/automatycznypodcast

W tym odcinku

Kontunuujemy rozmowę z Piotrem Tracichlebem o pracy i zaczynamy od mocnego tematu, czyli mobbingu.
Dowiesz się również dlaczego w niektórych korporacjach występuje ciche przyzwolenie na romanse.
Razem z Piotrem próbujemy odpwowiedzieć na poniższe pytania:
-Co zrobić, gdy masz wysokiej klasy specjalistę, ale nie ma umiejętności interpersonalnych i specjalnie się tym nie przejmuje? Ludzie męczą się, potem odchodzą… a to kosztuje.
-Jak wygląda przyszłość automatyki przemysłowej w Polsce i w Europie, a co za tym idzie rynek pracy automatyków?
-Dlaczego coraz mniej osób odpowiada na ogłoszenia o pracę? Od moich znajomych zdarza mi się usłyszeć, że trudno jest znaleźć pracownika. Mało osób w ogóle przesyła CV, a te które się zdecydują na spotkanie, to albo informują wcześniej, że jednak nie przyjdą albo w ogóle nie przychodzą.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy projektach PLC, SCADA/HMI, PCS7 lub przemysłowych sieciach PROFINET lub PROFIBUS, szkolenia, asysty przy uruchomieniu lub team lidera do swojego zespołu, to zapraszam do kontaktu – jkautomation.pl

Diagnostyka i audyty sieci PROFIBUS i PROFINET
Zadzwoń: +48 579 639 631
https://diagnostyka-profibus.pl/

Programowanie i uruchamianie SIMATIC PCS 7:
Zadzwoń: +48 579 639 631 | https://jkautomation.pl/

NIE ZAPOMNIJ SUBSKRYBOWAĆ KANAŁU

A jeżeli spodobał Ci się materiał, to daj kciuk w górę!