Rekrutacja specjalisty

Automatyczny Podcast
Automatyczny Podcast
Rekrutacja specjalisty
Loading
/

Błędy rekruterów, czyli jak skutecznie (NIE)pozyskać automatyka do pracy.

W dobie internetu i nowoczesnych technologii związanych z komunikacją najpopularniejszą metodą pozyskiwania pracownika są portale branżowe takie jak LinkedIn i GoldenLine. Na podstawie danych jakie umieścimy na temat swojej dotychczasowej kariery tj. ukończenie szkół, szkoleń/kursów oraz doświadczenia zawodowego stajemy się częścią łatwo dostępnej dla rekruterów bazy danych. Ale czy osoby poszukujące pracowników dobrze korzystają z tych informacji? Okazuje się, że nie do końca, o czym dokładnie opowiemy w 16 odcinku Automatycznego Podcastu. 

Nie przegap kolejnego odcinka

Zapisz się już teraz!

Rozwijając temat metod pozyskiwania pracowników należy jeszcze wspomnieć o ofertach umieszczonych na stronach przedsiębiorstw w zakładce “kariera”. Zarówno te ogłoszenia jak i również oferty na portalach praca i pracuj wymagają z kolei wysiłku od osób szukających pracy. Tutaj całą pracę należy wykonać samodzielnie, tzn. odszukać interesujące oferty pasujące do naszego profilu zawodowego i skontaktować się z działem rekrutacji.  

Osobną metodą pozyskania pracownika może być polecenie znajomego w naszej pracy oraz odbycie stażu i otrzymanie propozycji etatu w danym przedsiębiorstwie jednak to metody odbiegające od schematu tego odcinka.

Subskrypcja podcastu:

Przydatne linki:

https://www.stercontrol.pl/
https://www.indu-sol.com/produkte/profinet/diagnose/
https://profinetuniversity.com/

Zostaw swoją recenzję w iTunes

Jeżeli podobał Wam się podcast, możesz zostawić ocenę w iTunes. To tylko chwila a dla mnie każda gwiazdka ma ogromne znaczenie.

Instrukcja:

Aby to zrobić zainstaluj aplikację iTunes na swoim komputerze z systemem Windows, zaloguj się, następnie w sekcji “Sklep” wyszukaj podcast “Automatyczny Podcast”. Oprócz gwiazdek możesz też napisać kilka słów na jego temat. Dzięki takim osobom jak Ty, które zostawią recenzję, pomagasz mi docierać z podcastem do większej ilości osób chcących dowiedzieć się więcej o automatyce ?

Z góry dziękuję! ?