014 Automatyk na morzu

Automatyczny Podcast
Automatyczny Podcast
014 Automatyk na morzu
Loading
/

Większość z nas, czyli tak zwanych szczurów lądowych nie potrafi sobie wyobrazić, jak wygląda praca elektro-automatyka na statku. Zakodowane mamy jakieś stereotypy, które nie mają nic w wspólnego z rzeczywistością. Miałem okazję spotkać wielu z nich i za każdym razem z zapartym tchem słuchałem ich opowieści.
Dzisiejszy gość od kilkunastu lat pływa po morzach i ocenach i właśnie pełni funkcję elektro-automatyka – ETO Electro Technical Officer. Spotkaliśmy się w zeszłym roku na kursie programowania sterowników w EMT-Systems Centrum Szkoleń Inżynierskich w Gliwicach. W te wakacje Mikołaj Kułakowski przyjechał na kurs zaawansowany i postanowiłem wykorzystać tą okazję do rozmowy i nagrać odcinek, w którym dowiesz się o pracy na statku, o zagrożeniach jakie istnieją, a także jak zaciągnąć się na statek i czy taka praca będzie dla Ciebie odpowiednia.
Przydatne linki:
Strona firmowa SubSee7: https://www.subsea7.com/en/index.html

Dzień z życia elektryka na statku (Autor Inge Sandvik): https://youtu.be/Ct1hdBlpYts

Profil Mikołaja na LinkedIn:https://www.linkedin.com/in/mikolaj-kulakowski-55a25193/?originalSubdomain=pl

Bartosz Purzyński – Prezes Stowarzyszenia Gdańsku Klub Hokejowy 2014 – profil na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/bartosz-purzy%C5%84ski-68a850a6/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *